WhatsApp
Bizi Arayın

Dekolte Ve Boyun

Boyun ve dekolte bölgesi ince ve narin bir cilt yapısına sahiptir. Yaşlanma belirtilerini göstermeye oldukça duyarlıdır. Enine boyun çizgileri, gevşeme sarkma, güneş lekeleri, cilt kalitesinde azalma gibi etkiler kombine yöntemlerle geri döndürülebilir. Ofis şartlarında yapılabilecek işlemlerin yanında cerrahi olarak boyun germe her zaman aklımızda bulunmalıdır.
Tek işlem yapılabileceği gibi kombine işlemler de uygulanabilir. 

Botulinum Toksin Uygulaması

Enine çizgilenmede, çenede oluşan hafif sarkmalarda, kuvvetli platisma kas bantları olan hastalarda uygulanabilecek bir yöntem. Bu kas, ağız kenarı, çeneden başlar ve ince bir zar şeklinde boyuna doğru uzanır. Kuvvetli ve bantları olan kişilerde çenede sarkma, ağız köşelerinde üzgün ifade ve boyunda enine çizgilenmelere yol açar. Botoks uygulaması ile bu kas zayıflatılarak istenmeyen etkilerden kurtulunabilir.
Ofis şartlarında enjeksiyon yöntemi ile anestezi gerektirmeden uygulanır. Yaklaşık 5 dakika sürer. Etkisi 2. günden sonra başlar 7-10 içinde maksimum etki görülür.

CERRAHİ(BOYUN GERME)

Kişinin ihtiyaçlarına göre hastaya cerrahi boyun germe önerilip, uygulanabilir. Bu konuda hasta seçimi oldukça önemlidir. Genel anestezi altında, 1-2 saat sürede boyun germe yapılabilir.

Ameliyatsız Estetikle hyalüronik asit içeren çapraz bağsız nem aşıları, mezoterapi, PRP, Silkpeel cilt bakımı gibi uygulamalarla dekolte ve boyundaki kırışıklıklara müdahale edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir