Op. Dr. Ünal Şahin

Op. Dr. Ünal ŞAHİN

1966 yılında Ankara’da doğan Ünal Şahin tüm eğitimini Başkent’te tamamlamıştır. (1980-1983 Ankara Atatürk Lisesi, 1983-1989 Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi).

1989-1995 yılları arasında ihtisasını aynı dönemde Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi‘nin Türkiye’de en yoğun yapıldığı kliniklerden biri olan Ankara SSK Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır.


1996-1997 yılları arasında GATA Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği‘nde askerlik görevini bitirdikten sonra, Ankara SSK Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Baş Asistan ve Uzman Doktor olarak 20 yıl görev yapmıştır. Aynı zamanda ONEP Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi’nde 1997-2016 yılları arasında çalışmıştır.


Op.Dr.Ünal Şahin, Plastik Cerrahi ameliyatlarının yanısıra, Ameliyatsız Medikal Estetik alanlarında da 20 yıllık deneyimiyle hastalarına güzellik ve estetik vizyonuyla yeni muayenehanesinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.


Evlidir ve iki kız çocuğu vardır.


Davranış Modelimiz

Stacks Image 1086

Dolgu Planlama

Dolgu uygulamalarında uluslararası standartlar ve bütünsel yüz yaklaşımıyla yazılan ERP programı ile hastalarımızın en çok merak ettiği sorulardan olan “Benim ihtiyacım olan kaç ml dolgu?” sorusuna artık biraz daha somut cevap verebilmekteyiz. Hastamızın yüzünde dolgu uygulaması yapılması planlanan noktalar seçildiğinde, hangi bölgede kaç ml dolgu tüketilebileceğini tahmin eden ve uygulama öncesi hekime yol gösteren bir yazılımla çalışıyoruz. Böylece ziyaretçilerimize daha doğru bilgilendirme yapmayı planlıyoruz.

Stacks Image 986

Stacks Image 970

Burun Ameliyatı Planlama

AMELİYAT ÖNCESİ PLANLAMA AMELİYAT KADAR ÖNEMLİDİR

İyi hazırlık, sonucun iyi olmasında rol oynar.

Ameliyat öncesinde yapılacak antropometrik ölçümler sayesinde, burundaki deformiteler daha net tespit edilerek, burun ameliyatı sonrası sonuçlar daha öngörülebilir olmaktadır.


Meme Ameliyatı Planlama

Kliniğimizde kullandığınız özel yazılımla hastalarımızın antropometrik ölçümlerini yapmaktayız. Bu sayede düzgün planlama yaparak implant boyutu ve memede yerleştirilecek yere matematiksel olarak karar vererek yeniden operasyon riskini azaltıyor, hasta memnuniyetini artırıyoruz.

Stacks Image 1001

Ameliyatsız Estetik
Erkekler İçin Estetik
0090 (312) 2191906
0090 (533) 1339818


Yaşam Caddesi Nergis Sokak Via Tower İş Merkezi No: 17/41
Söğütözü / ANKARA

2018 ©Copyright ,Unal ŞAHİN | Tüm hakları saklıdır.

Infoart Consulting / www.infoart.com.tr