My Image

Ameliyatsız Estetik

Erkekler İçin Estetik

El Gençleştirme

El Gençleştirme

Yüz kadar yaşımızı ortaya koyan bir diğer önemli bölge ellerdir. Yaş ile beraber el üzerindeki yumuşak doku azalır cilt incelir ve kırışır, damarlar görünmeye başlar ve lekeler artar. El sırtını Hyalüronik asit dolgular, gerekli nem dengesini sağlamak için saf hyalüronik asit enjeksiyonları, nem aşıları ve cilt bakımı uygulamaları ile iyileştirmek mümkün olabilir.

  • İşlem

    Herhangi bir anestezi gerektirmez. Doldurma işlemi yağ ya da hazır dolgularla yapılabilir. Nemlendirme işlemi Hydrate (saf hyaluronic asit) enjeksiyonu ile yapılır. Leke tedavisi ile sıklıkla lazer sistemleri ile yapılmaktadır.
    Yağ dolguları özel ameliyathanede şartlarında yapılması gerekir. Fazla yağ olan bölgeden alınan yağlar el üzerine enjekte edilir. Lokal Anestesi altında yapılabilir ve yaklaşık 30-60 dakika kadar sürer. Kalıcılığı değişmekle beraber verilen yağların yüzde 40-50’si kalıcı olur. Tekrarlayan işlemlerle dolgu ihtiyacı azalır.
    Anestezi gerektirmezler, İçeriğindeki local anestezikler sayesinde ağrı minimal olmaktadır. Hyalüronik asit kullanılır ve kalıcılığı 6 ay ile 1 yıl arasında değişmektedir. Bazı özel dolgular kullanılarak damarlanması daha fazla belirgin olan hastalarda kollajen bağ dokusu artışı da sağlanabilmektedir. Hem doldurma etkisi hem de yeniden bağ doku üretimi sağlanmış olur.

Ameliyatsız Estetik
Erkekler İçin Estetik
0090 (312) 2191906
0090 (533) 1339818


Yaşam Caddesi Nergis Sokak Via Tower İş Merkezi No: 17/41
Söğütözü / ANKARA

2018 ©Copyright ,Unal ŞAHİN | Tüm hakları saklıdır.

Infoart Consulting / www.infoart.com.tr