My Image

Ameliyatsız Estetik

Yüz Estetiği

Yüz Gençleştirme
Yaş Yönetimi

Yüz Gençleştirme
Yaş Yönetimi

Yaşımız ilerledikçe cildimiz de yaşlanır. Bu durum dış etkenlere olduğu kadar genetik faktörlere de oldukça bağlıdır. Amacımız her zaman doğal sonuçlar elde etmektir. Böylece gençleşmek terimi yerine sağlıklı yaş almak terimi kullanılmalı ve yaşımıza uygun yöntemleri seçmek gerekir.
Tedavi kişiye özeldir. Kişinin istekleri göz önünde bulundurularak, bir uzman doktorlar tarafından kişiye özel reçete halinde ihtiyaçları sıralanır. Seanslar halinde, cildi yormadan önerilen uygulamalar yapılır. Bakımlı, dinamik daha canlı bir görünüm elde edilmesi planlanır.
Her yöntem her yaşa uygulanmamalıdır. Cildimizi fazla yıpratmamak gerekir. Genetik özelliğimizin yanında dış faktörlere dikkat etmemiz gençleşmek için başta gelen kurallardandır. Dengeli beslenmek, bol su tüketmek, güneşten korunmak, sigara kullanmamak, spor yapmak gençlik için çok önemlidir.  Daha sonra cilt bakımlarımızı düzenli yaptırmak, doğru ve yeterli bakım ürünü kullanmak gerekir.
Kliniğimizde cilt analizi yapılmakta olup, cilt bakımı ve kullanılacak ürünler hakkında cilt uzmanlarımızdan gerekli bilgiler elde edilebilir.
Bunlar arasında enjekte edilebilen yöntemler, enerji kaynaklı cihazlar, lazer uygulamalar, askı işlemleri ya da ameliyatlar gelmektedir.

ENJEKTE EDİLEBİLEN YÖNTEMLER
Botulinum toksin uygulaması, Dolgu uygulamaları, Vitamin enjeksiyonları, Protein enjeksiyonları, Kollajen indüksiyon yöntemleri, göz altı ışık dolgusu, nokta lifting…

CERRAHİ YÖNTEMLER
Yüz germe, üst ve alt göz kapağı ameliyatları, anti aging burun ameliyatı, kaş kaldırma, orta yüz germe, çene ameliyatları, yağ enjeksiyonları, boyun germe…

Ameliyatsız Estetik
Erkekler İçin Estetik
0090 (312) 2191906
0090 (533) 1339818


Yaşam Caddesi Nergis Sokak Via Tower İş Merkezi No: 17/41
Söğütözü / ANKARA

2018 ©Copyright ,Unal ŞAHİN | Tüm hakları saklıdır.

Infoart Consulting / www.infoart.com.tr