My Image

Ameliyatsız Estetik

Yüz Estetiği

Dudak Nemlendirme

Dudak Nemlendirme

Çevre koşulları ve yaşlanmanın etkileriyle, dudaklarımız nem kaybeder, çatlaklar oluşur ve canlılığı kaybolur. Bu olumsuz şartları engelleyerek dudaklara canlılık katmak mümkün. Kozmetik dudak ürünleri ve dudak bakımları ihmal edilmemelidir.
Böyle durumlarda enjeksiyon yöntemleri ile dudaklara hacim kazandırmadan nemini kazandırmak mümkündür. Dudak büyütme istemeyen ama canlı genç dudaklara sahip olmak mümkündür.

Enjeksiyonda iki alternatif mevcuttur.

Biri dudak dolguları, içinde bulundurdukları Hyalüronik Asit miktarı ve çapraz bağı sayesinde dolgunluk ve nemlilik verirler.
İkinci alternatifse yine Hyalüronik Asit bulunduran ve çapraz bağ olmayan ürünler dolgunluk vermez sadece nemlendirirler.

  • İşlem Öncesi

    Ayrıntılı tıbbi hikaye alınması, hasta muayenesi, kişinin beklentileri, işlem hakkında bilgilendirme, işlem öncesi fotoğraflama, işlem sonrası sonuçların beraber değerlendirilmesi yapılır.

  • İşlem

    Topikal (yüzeysel) anestezikler işlemden önce 15-20 dakika önce uygulanır. Kişinin ihtiyacına göre gereken bölgelere mikroenjeksiyon yöntemi ile uygulanır. Sıklıkla kullanılan malzemelerde  lokal anestezik ajanlar içermektedir. Uygulama aşamasında ve sonrasında ağrı oluşumunu engellerler. İşlem yaklaşık 10 dakika kadar sürer. Ofis şartlarında rahatlıkla uygulanır.

  • İşlem Sonrası

    İşlemden yarım saat sonra dudak yıkanabilir, yeme içme serbesttir. Dolgu uygulamasından sonra aynen botox uygulaması gibi uygulama bölgesinde kızarıklık, ekimoz veya şişlik olabilir.  Dudak bölgesindeki şişliklere biraz daha sık rastlanır. Enjeksiyona bağlı ağrı, içeriğinin yoğun olmasından dolayı daha fazla olması beklenir ancak çoğu dolgu maddeleri lokal anestezik içerirler ve ağrı etkisi minimalize edilmiş olur. Kişi ertesi gün rahatlıkla işine gidebilir.

Ameliyatsız Estetik
Erkekler İçin Estetik
0090 (312) 2191906
0090 (533) 1339818


Yaşam Caddesi Nergis Sokak Via Tower İş Merkezi No: 17/41
Söğütözü / ANKARA

2018 ©Copyright ,Unal ŞAHİN | Tüm hakları saklıdır.

Infoart Consulting / www.infoart.com.tr