My Image

Ameliyatsız Estetik

Yüz Estetiği

Dekolte ve Boyun Kırışıklıkları

Dekolte ve Boyun Kırışıklıkları

Boyun ve dekolte bölgesi ince ve narin bir cilt yapısına sahiptir. Yaşlanma belirtilerini göstermeye oldukça duyarlıdır. Enine boyun çizgileri, gevşeme sarkma, güneş lekeleri, cilt kalitesinde azalma gibi etkiler kombine yöntemlerle geri döndürülebilir. Ofis şartlarında yapılabilecek işlemlerin yanında cerrahi olarak boyun germe her zaman aklımızda bulunmalıdır.
Tek işlem yapılabileceği gibi kombine işlemler de uygulanabilir.

BOTULINUM TOKSİN UYGULAMASI
Enine çizgilenmede, çenede oluşan hafif sarkmalarda, kuvvetli platisma kas bantları olan hastalarda uygulanabilecek bir yöntem. Bu kas, ağız kenarı, çeneden başlar ve ince bir zar şeklinde boyuna doğru uzanır. Kuvvetli ve bantları olan kişilerde çenede sarkma, ağız köşelerinde üzgün ifade ve boyunda enine çizgilenmelere yol açar. Botoks uygulaması ile bu kas zayıflatılarak istenmeyen etkilerden kurtulunabilir.
Ofis şartlarında enjeksiyon yöntemi ile anestezi gerektirmeden uygulanır. Yaklaşık 5 dakika sürer. Etkisi 2. günden sonra başlar 7-10 içinde maksimum etki görülür.

CERRAHİ (BOYUN GERME)
Kişinin ihtiyaçlarına göre hastaya cerrahi boyun germe önerilip, uygulanabilir. Bu konuda hasta seçimi oldukça önemlidir. Genel anestezi altında, 1-2 saat sürede boyun germe yapılabilir.

Ameliyatsız Estetikle hyalüronik asit içeren çapraz bağsız nem aşıları, mezoterapi, PRP, Silkpeel cilt bakımı gibi uygulamalarla dekolte ve boyundaki kırışıklıklara müdahale edilebilir.

Ameliyatsız Estetik
Erkekler İçin Estetik
0090 (312) 2191906
0090 (533) 1339818


Yaşam Caddesi Nergis Sokak Via Tower İş Merkezi No: 17/41
Söğütözü / ANKARA

2018 ©Copyright ,Unal ŞAHİN | Tüm hakları saklıdır.

Infoart Consulting / www.infoart.com.tr